1 31

У рамках спільного проєкту факультету івент-менеджменту, фешн і шоу бізнесу, кафедри комп’ютерних наук, освітньої платформи «4 People» і ВГО «УАФІТ»

відбувся онлайн-форум на тему «Розвиток креативних індустрій».

У масштабному заході взяли участь понад 150 експертів, науковців і представників бізнесу з різних міст України.

    Модераторами, які окреслили тематику форуму, були Олена Чайковська, декан факультету дистанційного навчання Університету культури, віцепрезидентка ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій», та Олена Тимошенко, доцент факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, організаторка «4 People».

2 4

   Форум влаштували з метою обговорення сучасних тенденцій та перспектив розвитку креативних індустрій, а також налагодження взаємозв’язків між різними фахівцями щодо напрацювання необхідних і нструментів.

3 3

   Під час онлайн-події були розглянути такі актуальні питання: культурні індустрії:

  • теорія, історія та основні тенденції розвитку у постковідний період;
  • особливості формування креативних компетентностей представників освітнього середовища;
  • правові основи діяльності у сфері музичної індустрії;
  • комунікативна компетентність та особливості успішного виступу в онлайн-середовищі;
  • культурні та креативні індустрії: авторське право;
  • нові можливості фінансування проєктів у сфері креативних індустрій: основні проєкти УКФ;
  • моделювання організаційних, управлінських і фінансових складових створення та функціонування центрів культурних послуг;
  • маркетинг і основні тренди в рітейл-дизайні. Про емоції в рітейлі.

4 3

   Обговорення було насиченим і продуктивним, надихнувши учасників на тривалі дискусії і, як виявилось, подальшу співпрацю. Поділившись думками, експерти дійшли висновків, що креативні індустрії є одним із головних напрямів економічного зростання та інноваційного розвитку країни. З-поміж інших традиційних секторів економіки вони створюють нематеріальні цінності з високою доданою вартістю і дають один з найвищих мультиплікаторів. Внесок креативних індустрій в економіку України зростає швидкими темпами, у 2019 році питома вага КІ у ВВП країни становила 3,95%. Загалом сфера КІ забезпечила 3,6% зайнятих, а порівняно з 2013 р. зростання склало 40%. Саме креативні індустрії здатні генерувати значні доходи від експорту та є іміджевим інструментом залучення іноземних інвестицій в Україну.

5 4