IMG_4З 16 по 19 травня 2016 р. в Краківській гірничо-металургійній академії (м. Краків, Польща) відбулася координаційна зустріч партнерів проекту «GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine» 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, одним з учасників якого є Херсонський національний технічний університет.

З української сторони партнерами проекту виступають: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Київський національний університет будівництва і архітектури, Одеський політехнічний університет, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Донецький національний технічний університет.

З європейської сторони партнерами проекту є: University of Deusto та Foundation of Deusto (м. Більбао, Іспанія), AGH University of Science and Technology (м. Краків, Польща), FH Joanneum University (Грац, Австрія), Virtualware Labs (м. Більбао, Іспанія), Quality Austria (м. Відень, Австрія).

IMG_5001_Програмою координаційної зустрічі було передбачено доповіді про інноваційні підходи до генерації бізнес-ідей та тренінги з командної  креативної роботи за допомогою методики «Design Thinking», якою користуються найвідоміші корпорації світу для створення інноваційних рішень та втілення їх у життя.

Крім того, в рамках зустрічі було передбачено відвідування бізнес-інкубатора (AGH-UST Academic Incubator of Entrepreneurship) – структурного підрозділу університету, що спеціалізується на створенні умов для ефективної діяльності інноваційних фірм, які реалізують оригінальні науково-технічні проекти, шляхом надання цим фірмам матеріальних, інформаційних, консультаційних та інших ресурсів та послуг.

Нас приємно вразило щире бажання польських партнерів передати свій найкращий досвід ведення бізнесу в сфері комп’ютерних ігор та інтерактивних розваг, допомогти вивести університети України на більш високий рівень розвитку через підтримку та готовність до співпраці.

IMG_5181_Під час координаційної зустрічі велике враження справило також відвідування Краківського технологічного парку Małopolska Information Technology Park (MITP).

Представники MITP провели цікаву екскурсію, де українські партнери  насамперед змогли побачити, як функціонують в Польщі індустріальні парки, як вони можуть самостійно створювати та здійснювати свої стратегії розвитку, максимально використовувати свій потенціал для залучення інвесторів.

Ми побачили, як можна створити свій ігровий бренд і стати популярним для інвестора, навіть маючи незначний потенціал, але правильно його використавши.

IMG_13Також українських партнерів познайомили з інноваційними розробками MITP у сфері комп’ютерних ігор та інтерактивних розваг.