IMG_612423 травня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті в рамках реалізації проекту Еразмус+ «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні» було проведено круглий стіл «Особливості підготовки фахівців для індустрії компютерних ігор в Україні».

До участі в цьому заході було запрошено керівників та провідних спеціалістів підприємств малого і середнього бізнесу, що працюють в сфері розробки компютерних ігр. На меті було побудувати взаємовигідне співробітництво між факультетом кібернетики і системної інженерії Херсонського національного технічного університету та представниками бізнесу щодо підготовки фахівців для роботи в галузі ігрової ІТ-індустрії.

IMG_6109

Студенти та викладачі факультету були ознайомлені з сучасними тенденціями розвитку ігрової індустрії, з особливостями працевлаштування в цій сфері та з компетенціями, необхідними для успішного працевлаштування та подальшої роботи. Представники провідних підприємств галузі прийняли участь в опитуванні щодо необхідного профілю компетенцій для роботи в області ігрової індустрії, їм було запропоновано заповнити спеціальні анкети.

Результати анкетування будуть використані робочою групою університету при виконанні проекту GameHub.