Освітня хвиля, можна сказати «цунамі», прокотилася по Україні в рамках проекту Еразмус + GameHub. Серія перехресних тренінгів за участю європейських партнерів, пройшли в Херсонському технічному університеті, Одеському політехнічному, Київському архітектурному і Прикарпатському університетах, і нарешті – Харківський політех!

В НТУ «ХПІ» пройшли два раунди тренінгів:

Тренінг «GameDevelopment» для викладачів університету, був проведений фахівцями з FandacionVirtualwareLabs (університет Деусто, Іспанія) 12-13 грудня 2016 року. Два дні інтенсивної роботи в он-лайн режимі і непідробний інтерес до контенту тренінгу – спеціальному інструменту для розробки двох-трьох мірних ігор Unity.

Kharkiv_2  Kharkiv_4 

Тренінг «GameBasedLearning» для викладачів з українських університетів-партнерів, включаючи викладачів нашого університету, пройшов 15-16 грудня 2016 року. Ці тренінги проводили викладачі з університету Грац (Австрія) і були вони присвячені використанню ігрових технологій і підходів в навчальному процесі. Продуктивна робота в групах, дозволила викладачам з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Одеського національного політехнічного університету та Херсонського національного технічного університету об’єднати свій інтелектуальний потенціал і досвід для освоєння контенту тренінгу, з тим щоб в подальшому застосовувати свої знання на практиці.

Kharkiv_3 Kharkiv_5 Kharkiv_6
Kharkiv_7 Kharkiv_8 Kharkiv_9