IMG_1112s12 липня 2017 року відбулася зустріч учасників міжнародного освітнього проекту Erasmus + KA2 «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні» з заступником директора Херсонського обласного центру зайнятості  Барабаш Людмилою Анатоліївною та начальником відділу організації профнавчання Шорскіною Людмилою Миколаївною.

Головною метою проекту «GameHub» є забезпечення знаннями та навичками у сфері дизайну та розробки комп’ютерних ігор студентів, безробітних, а також ветеранів АТО в Україні та збільшення можливості їх працевлаштування та самореалізації у галузі розробки комп’ютерних ігор.

В рамках зустрічі представники Херсонського обласного центру зайнятості та учасники проекту «GameHub» д.т.н., професор Шерстюк Володимир Григорович та к.т.н., доцент Ляшенко Олена Миколаївна обговорили головні завдання проекту, а також ключові питання щодо організації навчання безробітних та ветеранів АТО проектуванню, дизайну та розробці  комп’ютерних ігор.

Зустріч відбулась у форматі конструктивного діалогу, в результаті якого присутні отримали обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Сподіваємося, що майбутня співпраця буде плідною та успішною!

Посилання на офіційний сайт Херсонського обласного центру зайнятості.