IF_2017_2Протягом останніх місяців в рамках проекту програми Еразмус+ КА2 – 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP “GameHub: Cпівробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні” в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника було проведено ряд локальних тренінгів для викладачів факультету математики і інформатики та кафедри управління та бізнес адміністрування.
Теми тренінгів були присвячені різним елементам розробки комп’ютерних ігор, а саме: “Особливостям використання фреймворку “Sprite Kit ” для програмування ігор під IOS”, “Управлінню проектами з розробки ігор” , “Креативному мисленню”, “Побудові бізнес моделі розвитку креативного мислення в галузі ігрової індустрії”, “Розробці ігор в Cocos2Dx” .

IF_2017_4 IF_2017_3 IF_2017_1

Тренінги проводили доценти кафедри інформатики Віталій Горєлов, Віктор Ровінський та Юрій Іляш, а також завідував кафедри управління та бізнес адміністрування професор Валентина Якубів і асистент кафедри Вікторія Яворська. Всі тренери пройшли ряд тренінгів, організованих європейськими партнерами проекту. Викладачі і студенти університету мали змогу познайомитися з цікавими практиками, методиками та ідеями, які використовують європейські партнери проекту в сфері розробки комп’ютерних ігор і які, в рамках проекту, будуть впроваджені в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. У тренінгах прийняло участь понад 80 учасників.