25 липня 2017 року за ініціативою Херсонського національного технічного університету в Херсонському обласному центрі зайнятості  відбувся ярмарок вакансій в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «GameHub».KNTU_227http://gamehub-cbhe.eu/wp-content/uploads/2017/11/KNTU_227-768x512.jpg 768w, 

Захід проведено з метою забезпечення знаннями та навичками у сфері дизайну та розробки комп’ютерних ігор безробітних і шукачів роботи, в тому числі демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО в Україні з метою прискорення їх працевлаштування та самореалізації у галузі розробки комп’ютерних ігор.

Під час ярмарку учасники проекту «GameHub» д.т.н., професор Шерстюк В.Г., к.т.н., доценти Ляшенко О.М., Жарікова М.В., Кирийчук Д.Л. та учасники заходу обговорили ключові питання щодо спеціалізації та підвищення кваліфікації спеціалістів з напрямів підготовки «Розробка та програмування комп’ютерних ігор» та «Розробка веб-сайтів».

Неабияке зацікавлення викликали питання професійної підготовки фахівців за означеними напрямами підготовки в контексті потреб сучасного ринку праці, на які всі присутні отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді.

KNTU_223 KNTU_226 KNTU_225

Також фахівці Херсонського обласного центру зайнятості надали консультації безробітним з питань організації навчання у Херсонському національному технічному університеті та обговорили питання їх працевлаштування після проходження навчання.

Наприкінці заходу всі бажаючі отримали інформаційні буклети з додатковою інформацією з питань організації навчання у Херсонському національному технічному університеті.