01

 

 

3-7 червня на базі європейського партнеру консорціуму DigiUni University of Alicante відбувся третій тренінг за проєктом міжнародної програми ЄС Erasmus+ «Цифровий університет – Відкрита українська ініціатива».


 

    Університет Аліканте був створений у жовтні 1979 року на базі Центру університетських досліджень. Зараз в університеті навчаються близько 40 тисяч студентів. Університет визначив для себе пріоритетом цифрову трансформацію, екологічність, рівні можливості та покращення вищої освіти та наукових досліджень.
    З вітальним словом виступили проєктний менеджер DigiUni в Університеті Аліканте Mario Guillo, директор з інституційних зв'язків та проєктів Juan Llopis, директорка Інституційного офісу управління проєктами Carolina Madeleine. Вони зазначили, що кожен університет має свій власний досвід у рамках проєкту DigiUni. Проєкт надзвичайно актуальний, адже ідея створення цілої екосистеми, намагання об'єднати не лише українські університети, але й розвивати мости з іншими європейськими університетами, є відповіддю на виклики сьогодення. Така екосистема є ключовою, вона розширюється на інші європейські університети, дає більше можливостей студентам та викладачам.
    Тренінг буде присвячений питанням інтелектуальної власності та ліцензування в сфері освіти та розробці власної політики інтелектуальної власності в рамках проєкту DigiUni. Також відбулась зустріч з проректором з цифрової трансформації Університету Аліканте Rafael Molina, була представлена презентація досвіду цифрової трансформації університету, знайомство з платформою UACloud, проєктом KhipuLearn. Для українських партнерів проєкту провели екскурсію кампусом університету.
    Тренінгова програма продовжилась презентаціями навчальних програм для викладачів Університету Аліканте та освітніх проєктів T4EU - «Трансформація для Європи», Digital Village та MEEBAI. Також учасникам презентували навчальні програми для викладачів Університету Аліканте та освітні проєкти T4EU - «Трансформація для Європи», Digital Village та MEEBAI.
    «Ознайомлення з IT-інфраструктурою університету та діючими проєктами є прекрасним досвідом, фундаментом для побудови національної цифрової платформи», - зазначив координатор проєкту від України Сергій Бронін (Київський національний університет імені Тараса Шевченко).
Також відбулись зустрічі-консультації партнерів за кожним робочим пакетом проєкту DigiUni.
     Учасники тренінгу щиро вдячні команді Університету Аліканте за високий професіоналізм, теплий прийом та бажання ділитися своїм досвідом, щоб вища освіта ставала кращою.

000103040506PHOTO 2024 06 23 04 23 30загальна г